Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi :

Zakładanie Monitoringu

Zapraszamy także do zakupu oprogramowania antywirusowego Kaspersky Antivirus

 Tylko u nas w niższych cenach niż w sklepie ...!!!!

Nowość w naszej ofercie

Dołącz do nas na :

Powiększ:

Jednolity tekst aktualnego Regulaminu Usług otrzymuje każdy zawierający umowę i jest on dla Państwa dostępny w siedzibie Spółki na Placu Legionów 1 w Wieluniu.

Niniejsza strona internetowa/witryna ma charakter wyłącznie informacyjny. Witryny tej nie należy wykorzystywać ani opierać się na niej w zastępstwie informacji dostępnych w  Biurze Obsługi Klienta TZG S.A. Informacje zawarte w niniejszej witrynie nie są prawnie wiążące i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego.
Zawarte na stronie informacje, w tym w szczególności informacje o cenach umieszczone w ofertach usług, nie stanowią zapewnienia ani opisu towaru w rozumieniu art. 4 ust. 2 lub 3 ustawy o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego.

TZG S.A. dokłada wszelkich starań, by informacje publikowane na stronie były prawdziwe oraz dokładne. 

TZG S.A. z siedzibą w Wieluniu zastrzega sobie prawo wprowadzania zmian na stronie w dowolnym czasie i bez uprzedzenia. Wprowadzane zmiany mogą dotyczyć wszystkich elementów witryny, w tym m.in. przedstawionych na stronie ofert usług, specyfikacji technicznych oraz cen.