Warning: include(ie6warning.php): failed to open stream: No such file or directory in /tzg/templates/as002035free/index.php on line 53

Warning: include(ie6warning.php): failed to open stream: No such file or directory in /tzg/templates/as002035free/index.php on line 53

Warning: include(): Failed opening 'ie6warning.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php56/lib/pear') in /tzg/templates/as002035free/index.php on line 53

Zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi :

Zakładanie Monitoringu

Zapoznaj się z ofertą: 

Oświetlenie ledowe z własnym zasilaniem

Dzienniczek malucha

 

Nowość w naszej ofercie

Dołącz do nas na :

Strona Główna

Powiększ:

 

---> ZMIANA NUMERU RACHUNKU BANKOWEGO <---

Uprzejmie informujemy, że dnia 01.08.2020r. zmianie ulega numer konta bankowego do wpłat za usługi Telekomunikacji Związku Gmin Ziemi Wieluńskiej S.A.

Nowy numer konta bankowego : 09 1140 1788 0000 4619 5700 1001

Prosimy o wpłaty za usługi telefoniczne i internetowe na nowy rachunek bankowy.

 


 

UPRZEJMIE INFORMUJEMY ŻE, JEŻELI NIE MA KONIECZNOŚCI OSOBISTEGO POJAWIENIA SIĘ W BIURZE TELEKOMUNIKACJI ZWIĄZKU GMIN, SPRAWY MOŻNA ZAŁATWIĆ ZA POMOCĄ:


1
POCZTY ELEKTRONICZNEJ:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
2
PŁATNOŚCI
ELEKTRONICZNEJ, za pomocą
której uregulujecie Państwo
należności abonamentowe.
3
KONTAKTU
TELEFONICZNEGO TEL:
43-886-00-50

 

Szanowni Państwo! 

Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą. Mamy za sobą wieloletnie (25 lat) doświadczenie i wiedzę, dzięki którym możemy z powodzeniem realizować naszą misję. To, kim jesteśmy najlepiej obrazuje, cel do którego zmierzamy…

 Zamierzamy wprowadzać innowacje. Otwieramy się na potrzeby rynku i będziemy z powodzeniem spełniać jego oczekiwania.

 Gwarantujemy elastyczne podejście do klienta i profesjonalną obsługę. Oferujemy dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług.

 Wyspecjalizowaliśmy się w dostarczaniu nowoczesnych produktów i usług dla Jednostek Samorządu Terytorialnego oraz dla dużych i małych przedsiębiorstw.

 Oferujemy między innymi:

 

Z przyjemnością załączam krótkie poglądowe materiały dotyczące naszych usług i zapraszam do kontaktu bezpośredniego.

Telekomunikacja Związku Gmin Ziemi Wieluńskiej S.A. z przyjemnością informuje, że od 1 maja 2019r. obowiązuje nowy cennik na usługi internetowe. Ceny maleją, prędkości rosną! Jesteśmy na rynku już prawie 25 lat. Ciągle poszerzamy zakres oraz jakość naszych usług. W naszej ofercie posiadamy niezmiennie: routery wi-fi, programy antywirusowe, wycenę, projektowanie i montaż systemów monitorujących, ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe oraz rolne, przyjmowanie wszelkich opłat z najniższą prowizją w mieście. Wszelkie informacje można uzyskać dzwoniąc pod numer 43 886 00 50, bądź odwiedzając biuro firmy w Wieluniu Plac Legionów 1.


TZG w Wieluniu S.A. informuje, iż od miesiąca listopada 2018r. płatności bankowe (przelewy) bez dokładnego opisu tj. tytułu transakcji oraz danych nadawcy i odbiorcy, nie będą przez banki realizowane. Prosimy zatem o dokładne wypełnianie danych w przelewach.

Telekomunikacja Związku Gmin Ziemi Wieluńskiej S.A. ostrzega przed działaniem nieuczciwych firm telekomunikacyjnych podających się za TZG w Wieluniu S.A., proponujących zawieranie nowych umów na świadczenie usług telekomunikacyjnych za pośrednictwem kuriera.


Oświadczamy, że nie mamy nic wspólnego z tymi firmami.

Wszystkie umowy TZG S.A. zawierane są WYŁĄCZNIE w siedzibie firmy w Wieluniu
na Placu Legionów 1.


 

Telekomunikacja Związku Gmin Ziemi Wieluńskiej S.A. informuje,
że  rozpoczyna dodatkową działalność: ubezpieczenia.

Oferujemy Państwu ubezpieczenia:

 •         komunikacyjne
 •         majątkowe
 •         rolne

Zapraszamy do naszego biura w Wieluniu Plac Legionów 1.

Przyjdź i sprawdź ile możesz zaoszczędzić!

Wszelkie informacje dostępne pod nr tel. 43 886 00 50 W TZG INTERNET BEZ LIMITÓW, 

A NOCĄ INTERNET BEZ OGRANICZEŃ PRĘDKOŚCI !!

Posiadamy w sprzedaży routery Wi-Fi w konkurencyjnych cenach - szczegóły w naszym Biurze Obsługi Klienta na Placu Legionów 1.


Informujemy, że Biuro Obsługi Klienta na Placu Legionów 1 w Wieluniu

jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8 do 16.

Jesteśmy dostępni dla Was na terenie gmin powiatu Wieluńskiego, Pajęczańskiego i Wieruszowskiego.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w następujących gminach:

 • Biała,

 • Czarnożyły,

 • Lututów,

 • Mokrsko,

 • Pątnów,

 • Siemkowice,

 • Skomlin,

 • Wieluń,

 • Wierzchlas.

Ciągle rozszerzamy zasięg naszej sieci.

Zadzwoń, sprawdź !


 

 Usługa "fax+mail"

Od marca 2016r. Telekomunikacja Związku Gmin Ziemi Wieluńskiej S.A. oferuje nową usługę: „fax + mail”. Usługa ta umożliwia odbieranie i wysyłanie faksów za pomocą poczty elektronicznej. Aby korzystać z takiej usługi, wystarczy posiadać skrzynkę e-mail.

Zamawiając usługę „fax + mail” klient otrzymuje od nas własny, wirtualny numer stacjonarny, który stanie się  linią faksową. Jeśli ktoś wyśle fax tradycyjny na ten numer, nasz serwer odbierze dokument i niezwłocznie przekaże na  skrzynkę e-mail w postaci pdf.

 Dzięki usłudze „fax + mail”:

 • nie musisz posiadać tradycyjnego urządzenia faksowego do odbierania faksów, masz fax wirtualny,
 • faxy trafiają  wprost na Twoją skrzynkę e-mail,
 • wszystkie faksy masz w wersji elektronicznej,
 • masz dostęp do faksów przez internet z każdego miejsca na świecie,
 • nie masz problemów z zaginionymi faksami.

Klientów korzystających z publicznych adresów IP dla usług MONITORINGU, informujemy o konieczności zabezpieczenia rejestratorów przed możliwościami ataku. Zalecamy stosowanie routerów  przed rejestratorem i  odblokowaniem tylko niezbędnych portów oraz aktualizację oprogramowania w rejestratorze do najnowszej wersji. 

W przypadku informacji o atakach z danego IP, łącze zostanie wyłączone, aż do momentu usunięcia problemu i poinformowania BOK.


W związku z informacjami od naszych Abonentów, którzy dali się oszukać autorom strony http://apple.com-freegiveaway.com/ , informujemy, że nie mamy nic wspólnego z tą stroną i tworzonymi przez nią "konkursami" - firma nasza nie publikuje i nie zleca publikacji żadnych konkursów na FB.

Schemat oszustwa jest dość prosty: skrypt ze strony odczytuje z adresu IP nazwę operatora danej osoby i tworzy "konkurs" na FB dostawiając do tego nazwę danego operatora.

W przypadku trafienia na takie "konkursy" prosimy zgłaszać je do administracji FB i nie wypełniać żadnych informacji na tak sfabrykowanych stronach.


 

INFORMACJA O INAUGURACJI PROJEKTU PN.: 

„Rozbudowa sieci szerokopasmowej Telekomunikacji Związku Gmin Ziemi Wieluńskiej S.A. celem wyrównania dysproporcji w zakresie dostępu i wykorzystania technologii informacyjnych i komunikacyjnych”

 >>>TUTAJ<<<


 Ciągle zwiększamy jakość naszych usług oraz rozszerzamy działalność o nowe miejscowości.

Aktualnie powiększyliśmy swój zasięg o nowoczesne nadajniki w miejscowościach: Krzyworzeka, Ożarów, Komorniki, Mokrsko, Kraszkowice, Wierzchlas, Mierzyce,  Wieluń, Turów, Kurów oraz Czarnożyły. 


W związku z kłopotami z płatnościami za pośrednictwem firmy PayTel informujemy, że dowodem zapłaty za fakturę jest zaksięgowana kwota na wskazanym koncie.

Potwierdzenie płatności w PayTel, na którym nie ma wymaganej informacji (nr faktury i nr konta TZG) nie stanowi dowodu zapłaty faktury i nie jest przez Spółkę akceptowane.


 

 W związku ze zgłoszeniami z Państwa strony informujemy:

TZG S.A. nie udostępniała bazy klientów ani nie podpisała żadnej umowy z Polską Telefonią Cyfrową, której konsultanci dzwonią do Państwa z ofertą usług. Tym samym PTC nie ma możliwości świadczenia jakichkolwiek usług na naszych łączach, a TZG S.A. nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania PTC i nie stanowi strony w podpisywanych przez Państwa z PTC umowach.